Szanowni Nauczyciele i Rodzice

Drodzy Uczniowie

Od poniedziałku tj od 26.10.2020r., w klasach: I a, I b, II a, II b, III a, III b   będą odbywały się  zajęcia w szkole w systemie stacjonarnym.

Autobusy szkolne będą przywoziły i odwoziły uczniów wymienionych klas - wszystko zgodnie z planem nauczania, przyjazdów oraz odjazdów autobusów szkolnych w godzinach 13.00 (tylko jeden kurs).

Natomiast, w dniach od 26.10.202O r. do odwołania w klasach IV - VIII odbywają  się  zajęcia lekcyjne w systemie zdalnego nauczania.

Nauczyciele świadczą pracę zdalnie lub mogą prowadzić zajęcia online z wykorzystaniem MS Teams  w szkole.

Przypominam o noszeniu na terenie szkoły maseczek i/lub przyłubic, zachowaniu odległości, wejście dla uczniów klas I – III tylko drzwiami dla klas I – III z tyłu szkoły (bez zmian), uczniowie przebywają w klasach i w obrębie swoich klas, rodzice nie wchodzą do szkoły, w autobusach szkolnych także obowiązują maseczki.

Krystyna Grabowska – dyrektor szkoły