„Moje naturalne piękno”

22 grudnia 2020r.

„Moje naturalne piękno”w ramach Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Zdrowotnej dla dziewcząt  Akademia Dojrzewania Lactacyd

Uczennice klas 5b, 6a, 7a i 7b ze Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego  w Piątku wzięły udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Moje naturalne piękno”.

Przedmiotem Konkursu było przygotowanie pracy plastycznej w formie kolażu prac lub kolażu zdjęć (zwanych łącznie „Pracą” lub „Pracą Konkursową”) prezentujących temat Konkursu „Moje naturalne piękno” ze szczególnym uwzględnieniem wątków: Dlaczego jestem wyjątkowa?

Co mnie wyróżnia? Co jest mną największą zaletą? Prace należało zgłaszać za pośrednictwem szkolnego koordynatora Programu Akademia Dojrzewania Lactacyd®. W konkursie wzięły udział niżej wymienione  uczennice:

• z klasy 5 b: Joanna Frątczak, Klaudia Obiedzińska, Kaja Kacprzak , Nikola Rosińska;
  • z klasy 6 a: Daria Pakuła, Gabriela Borecka, Julia Rudnicka, Zuzanna Majkowska, Nikola Chudzik;
  • z klasy 7 a: Zuzanna Zając, Martyna Masica, Dominika Walczak, Zuzanna Sołtyszewska;
  • z klasy 7 c: Maja Niewiadomska, Michalina Jaborska, Amelia Wodzyńska, Iwona Stawińska.
  • z każdej klasy komisja konkursowa wybrała jedną pracę plastyczną realizującą zamysł konkursu i cechującą się oryginalnością w ujęciu tematu,
  • a jednocześnie o wysokich walorach artystycznych.

Zdjęcia prac  następujących uczennic:

• z klasy 5 b: Joanna Frątczak i Klaudia Obiedzińska,
  • z klasy 6 a: Gabriela Borecka , Julia Rudnicka , Zuzanna Majkowska i Nikola Chudzik,
  • z klasy7a: Zuzanna Zając, Martyna Masica, Dominika Walczak i Zuzanna Sołtyszewska,
  • z klasy 7 c: Maja Niewiadomska, Michalina Jaborska, Amelia Wodzyńska i Iwona Stawińska,

zostały wysłane do organizatora. Program koordynowały nauczycielki: pani Iwona Urbanek i pani Dorota Łazińska. Teraz zachęcamy do codziennego  głosowania na prace, które Tobie najbardziej podobają się. – te prace zwyciężą. Podajemy link:

Każda praca jest wyjątkowa, zachwyca zarówno pomysłem jak i wykonaniem. Głosujcie na najlepsze prace, aby pomóc im zdobyć nagrodę!

To Wy zadecydujecie kto otrzyma nagrodę za miejsce pierwsze!

Spośród 10 najlepiej ocenionych przez Was prac konkursowych Jury wyłoni dodatkowo jeszcze laureatów nagrody za miejsce drugie i trzecie.

Głosowanie potrwa od 15 września 2020r. do 17 maja 2021r. do godziny 12:00. Zachęcamy do oddawania głosów i powodzenia!