21.03.2023r. - "PRZYRODA JEST PIĘKNA" - SZKOLNY PRZEGLĄD PIOSENKI

W dniu 21 marca 2023r. na holu II piętra odbył się Szkolny Przegląd Piosenki Przyrodniczej pt. „Przyroda jest piękna” w ramach promocji Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku. W konkursie uczestniczyli chętni uczniowie z klas I – VI. Imprezę wzbogaciły: piękna dekoracja oraz wystawa prac plastycznych w wykonaniu uczniów klas IV tematycznie związane z konkursem. Można było sobie zrobić zdjęcie w fotobudce przygotowanej przez panią M. Kaczorkiewicz „Witaj Wiosno!”
Działanie ekologiczno – przyrodniczo  - muzyczne zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele: p. B. Szymczak, p. K. Grabowska, p. A. Sobór we wsparciu z p. R. Wojciechowskim i p. M. Kaczorkiewicz.
Zwycięzcy Szkolnego Przeglądu Piosenki Przyrodniczej pt. „Przyroda jest piękna” otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.
Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
w kategorii klas I – III/ ZESPÓŁ
I miejsce – ex aequo klasa I a i I b,
II miejsce - Karina Baranowka  i Natalia Kmieciak z klasy II b

w kategorii klas IV – VI / SOLISTA
I miejsce – Weronika Kęsicka z klasy VI a

w kategorii klas IV – VI / ZESPÓŁ
I miejsce  - Maja Wujcik i Julia Kmieciak z klasy IV b

Zwycięzcom gratulujemy sukcesu, a pozostałym uczestnikom Szkolnego Przeglądu Piosenki Przyrodniczej pt. „Przyroda jest piękna” dziękujemy za udział. Wszystkim życzymy dalszych osiągnięć.