I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w naszej szkole

22 kwietnia odbył się I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Do zabawy przystąpiły dwie szkoły: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mąkolicach oraz Szkoła Podstawowa w Oszkowicach.
Jurorzy oceniali umiejętności wokalne, dobór repertuaru, ogólne wrażenia artystyczne oraz fonetyczną i leksykalną poprawność śpiewanego tekstu.
Zwycięzcom i uczestnikom konkursu dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów na niwie muzycznej.
OTO WYNIKI
Zwycięzcy w kategorii klas I-IV
I miejsce uczennice klasy 3b Karina Baranowska i Natalia Kmieciak z utworem „Hallelujah”
II miejsce uczennica klasy 3 z SP w Oszkowicach Aleksandra Błaszczyk z utworem „What do you do?”
III miejsce uczennica klasy 3 a Maria Penew Pawlow z utworem „Counting stars”
Wyróżnienie otrzymała uczennica klasy 4a Magdalena Rowińska z utworem „September”
Zwycięzcy w kategorii klas V-VIII
I miejsce uczennica klasy 5b Michalina Romek z utworem „Arcade”