I i III miejsce w Turnieju Tymbark ,, Z podwórka na stadion" w Piłkę Nożną dziewcząt i chłopców - 25.04.2024r.

Dzisiaj uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Tymbark w kategorii dziewcząt U 12 i chłopców U 10 i U 12 w Łęczycy.
Dziewczynki zajęły II miejsce a chłopcy U 12 i U 10 III miejsce.
Wysoki poziom umiejętności gry pokazali uczestniczy wszystkich drużyn w powiecie łęczyckim. Super atmosfera i gra fair play towarzyszyła podczas turnieju.
Skład drużyny U 10:Janczak Witold IIa, Pawlak Fabian IIa, Sitkiewicz Jakub IIa, Bartczak Oliwier IIb, Filipiński Filip IIb, Gromski Patryk IIIa, Jarzyński Miłosz IIIa, Perzyński Tomasz IIIa, Piechuta Natan IIIa, Borecki Nikodem IIIb
Skład drużyny dziewcząt U 12: Adamiak Oliwia Va, Darmach Lena Va, Filipińska Anna Va,, Zając Milena Va, Zalewska Alicja Va, Czubalska Karina Vb, Kmieciak Julia Vb, Marciniak Aleksandra Vb, Nowakowska Amelia Vb, Wujcik Maja Vb
Skład drużyny chłopców U 12: Banasiak Adam Va, Dysierowicz Przemysław Va, Stańczyk Igor Va, Kacprzak Jakub Va, Gołek Szymon Vb, Oterski Antoni Vb, Pawlak Tymon Vb, Perzyński Adam VB, Pawlak Tymon VB, Sitkiewicz Antoni VB , Jan Grzelak IVa.
Ogromne gratulacje!!!