Podsumowanie akcji zbiórki surowców wtórnych

W kwietniu w naszej szkole przez kilka dni miała miejsce akcja zbiórki surowców wtórnych. Koordynatorkami akcji były panie Wanda Grabarek i Marzena Skowron przy dużym wsparciu rodziców klas drugich, którym za wszystko bardzo serdecznie dziękujemy. Podziękowania kierujemy w stronę pana Pawła Misztala, który wypożyczył nam wagę elektroniczną oraz do pań: Anety Pakuły, Ewy Gajewicz, Kamili Stańczyk, Justyny Obidowskiej, Emilii Lewickiej, Agnieszki Czubakowskiej oraz panów Krzysztofa Ulisiaka i Piotra Stróżka. Ci Państwo przez 5 dni ważyli, spisywali i pakowali do kontenerów przywiezione surowce wtórne, a była tego imponująca ilość - jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc.
Zebrane surowce wtórne przekazano firmie Eko Waste Recykling, która częściowo ufundowała nagrody dla uczniów z największą ilością surowców wtórnych. Pozostałe nagrody pozyskaliśmy we własnym zakresie.
W tym roku szkolnym mistrzami w zbiórce surowców wtórnych zostali:
Najwięcej makulatury przynieśli:
1. Franciszek Błaszczyk klasa 7 b - 508, 52 kg
2. Patryk Błaszczyk klasa 3b – 295, 60 kg
3. Alicja Pofit klasa 5a – 131, 28 kg
Najwięcej puszek przynieśli:
1. Kacper Pakuła klasa 2a – 22, 64 kg
2. Wojciech Kasica klasa 2a – 6, 64 kg
3. Wojciech Miller klasa 4 b - 5,86 kg
Przyznano również dwa wyróżnienia, które otrzymali:
Helena Grzelak z klasy 1 a
Kacper Pakuła z klasy 2 a