ZBIERAMY PLASTIKOWE KORKI NA ZAKUP SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO

W dniu 22 listopada 2018 roku po raz kolejny przekazaliśmy kilkanaście worków z plastikowymi korkami dla podopiecznych Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych i Rehabilitacyjnych w Stemplewie. Od kilku lat społeczność naszej szkoły włącza się do akcji zbierania nakrętek i będziemy to robić nadal, bo wiemy, że jest to niezwykle ważne i potrzebne przedsięwzięcie. Koordynatorem zbiórki jest pani Wanda Grabarek. Cieszymy się, że możemy choć troszeczkę pomóc potrzebującym dzieciom, które czekają na nowy sprzęt do rehabilitacji, a właśnie dzięki takim akcjom ich marzenia się spełnią. Ponadto korki i nakrętki plastikowe zamiast trafić do kosza, będą powtórnie przetworzone, a środowisko choć troszeczkę czyściejsze. Warto pomagać – uczmy tego dzieci od najmłodszych lat, bo jak mówi staropolskie przysłowie: ,,Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał” - prosimy więc rodziców, aby nadal wspierali nas w tych poczynaniach i uczyli swoje dzieci empatii.