KOLEJNE SUKCESY TANECZNE NADII uczennicy Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku

W dniu 20.12.2020 wraz z zespołem, DNA Rumble, Nadia Burdukiewicz, uczennica klasy VI b Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku uczestniczyła  w „Turnieju Tańca Sportowego o Mistrzostwo Mokotowa 2020” DISCO, HIP HOP, JAZZ,MODERN, SHOW DANCE, solo/duety/grupy/formacje DISCO DANCEFREESTYLE solo PERFORMING ART. IMPROVISATION solo INNE FORMY grupy/formacje, pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Mokotów.

Zawody taneczne Hand to Hand, odbyły się w Mokotowie. W turnieju wzięło wiele klubów  i tancerzy z Polski.

Nadia uczestniczyła w dwóch kategoriach i zajęła następujące miejsca tj. najwyższe lokaty w swoich kategoriach:

I miejsce- w kategorii duetów dzieci do lat 12 zaczynając zawody od finału - Nadia Burdukiewicz wraz z kolegą Karolem Siechem,

I miejscew kategorii solo dziewczyn dzieci do lat 12 zaczynając zawody od finału – Nadia Burdukiewicz.

Nadia, gratulujemy Tobie sukcesów tanecznych i życzymy dalszych osiągnięć. Rozwijaj swoje pasje i miłość do tańca. Jesteśmy z Ciebie dumni ;-)