Kontynuacja nauki zdalnej do 18 kwietnia 2021r.

Do 18 kwietnia br. przedłużone zostanie nauczanie zdalne dla uczniów wszystkich szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych. Przedszkola i żłobki również pozostają zamknięte.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami na temat obostrzeń. Podaję LINK:

W przypadku chęci uprawiania sportu na otwartej przestrzeni - osoby, które ćwiczą rekreacyjnie, nie są zwolnione z obowiązku zakrywania ust oraz nosa. Wyjątek stanowią osoby, które biegają na terenie lasów, parku, zieleńca, ogrodu botanicznego, ogrodu zabytkowego, rodzinnego ogródka działkowego i plaży.