Krajowa Odznaka Jakości!

baner sppiatek etwinning

Krajowe Biuro eTwinning w Polsce przyznało naszej szkole Krajową Odznakę Jakości za projekt pt. „Via Web2”, realizowany w zeszłym roku szkolnym przez p. Annę Sobczyk wraz z uczennicami: Aleksandrą Pasterską, Gabrielą Zalewską, Gabrielą Kołodziejczyk, Nadią Burdukiewicz oraz Oliwią Kołodziejczyk.

Odznaka ta jest przyznawana przez Krajowe Biuro eTwinning tym nauczycielom, których praca w ramach partnerstwa uznawana jest za wyróżniającą w naszym kraju. Jest ona wyrazem uznania dla nauczycieli i uczniów za zaangażowanie w działania poświęcone eTwinningowi. Dla uczniów jest to wspaniała motywacja do dalszej pracy, a dla szkoły prestiż i wyraz otwarcia się na współpracę europejską.

Przygotowany przez nas projekt po spełnieniu wymogów formalnych, został oceniony pod kątem następujących kryteriów: innowacyjność pedagogiczna i kreatywność, integracja z programem nauczania, komunikacja i wymiana informacji pomiędzy szkołami partnerskimi, współpraca pomiędzy szkołami partnerskimi, wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych, trwałość i możliwość ponownego wykorzystania.

Przyznana Odznaka Jakości ma postać elektronicznego certyfikatu:

kraj odznaka jakośc sobczyk