FINAŁ WOJEWÓDZKI TURNIEJU ,,MAŁA PIŁKARSKA KADRA CZEKA” CHŁOPCÓW W SKIERNIEWICACH

W dniu  21.05.2019r. uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego Aleksandry Raj wzięli udział w FINALE WOJEWÓDZKIM TURNIEJU ,, MAŁA PIŁKARSKA KADRA CZEKA” CHŁOPCÓW W SKIERNIEWICACH.  Do turnieju przystąpiło sześć  drużyn z powiatów: Skierniewice , Radomsko, Opoczno, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Łęczycki.

Czas trwania gry po 12 minut ,, każdy z każdy”. Nasi uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom gry oraz umiejętności piłkarskich. Wywalczyli III miejsce.

Skład drużyny: z klasy VI c: Sakiewa Piotr,  Czubalski Rafał,  Jagiełło Wojciech, Pawłowski Jakub; z klasy VI a: Walczak Szymon, Wosiecki Adam;  Matusiak Witold kl. V a; z klasy V b:  Galiński Marcin, Bartosik Wiktor, Kaźmierczak Maciej.

Wyniki rozgrywek:

I miejsce  -  Ceramika Opoczno ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego,

II miejsce - OMEGA Kleszczów,

III miejsce Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku

Finał turnieju podsumował Starosta Powiatu Skierniewickiego pan Mirosław Belina. Chłopcy zostali udekorowani medalami oraz otrzymali puchar.

Gratulujemy sukcesu!!! Jesteśmy dumni z naszych uczniów -  wielkie brawa!!!