POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT w kategorii „IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ” W ŚWINICACH WARCKICH

W dniu 23.05.2019r. uczennice naszej szkoły pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego Pani Aleksandry Raj wzięły udział w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt w Świnicach Warckich i zdobyły II miejsce w powiecie. Mecze rozgrywane były systemem ,,Każdy z Każdym” 2x8 minut ze zmianą połów. Sportowa atmosfera i gra fair play towarzyszyły rozgrywkom.

Skład drużyny: z klasy VII a: Klaudia Gałązka, Karolina Adamiak, Wiktoria Banaszczyk , Alicja Sołtyszewska; z klasy VII b: Alicja Andrzejczak, Oliwia Cegiełko, Julia Dóral, Julia Gamrowska, Wiktoria Siuda, Julita Szczepaniak. Dziewczęta wywalczyły II podiumowe miejsce, otrzymały dyplom oraz puchar.

GRATULUJEMY SUKCESU !!!!!