przyroda jest piękna

W ramach promocji Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku odbędzie się m.in. konkurs piosenki „Przyroda jest piękna”.

1. W konkursie biorą udział chętni uczniowie z klas I – VIII z naszej placówki. W tekście piosenki musi być choć jedno słowo odnoszące się do świata przyrody.
  2. Zgłoszenie należy przesyłać do nauczyciela muzyki p. mgr B. Szymczak  za pośrednictwem mobiDziennika w terminie do dnia 15.03.2023r.
  3. Podkłady muzyczne ze ścieżką dźwiękową, bez słów  tzw. karaoke, organizują sobie sami wykonawcy. Dopuszcza się śpiew acapello (bez podkładu muzycznego).
  4. W przeglądzie piosenki mogą wystąpić soliści lub zespoły.
  5. Przegląd Piosenki pt. „Przyroda jest piękna” oraz rozstrzygnięcie tego konkursu odbędzie się w dniu 21 marca 2023r. na holu II piętra od godziny 8.50.
  6. Występy ocenia jury.
  7. W wyniku rozstrzygnięcia konkursu zostaną przyznane dyplomy i nagrody rzeczowe w kategoriach: klas I – IV i klas V – VIII.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Przeglądzie Piosenki pt. „Przyroda jest piękna”

Organizatorzy:

Bożena Szymczak