Powiatowy Konkurs Recytatorski dla dzieci i młodzieży im. Janusza Korczaka "Pięknie być człowiekiem" - edycja XLIV

Dzisiaj 27 kwietnia w Powiatowym Konkursie Recytatorskim dla dzieci i młodzieży im. Janusza Korczaka "Pięknie być człowiekiem" - edycja XLIV wzięło udział 52 uczestników ze szkół podstawowych powiatu.
Naszą szkołę reprezentowały uczennice:Julia Kmieciak kl.IVb, Amelia Nowakowska kl.IVb, Lena Baranowska kl.Vb, Oliwia Kołodziejczyk kl.VIIIb.
W Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęczycy recytatorzy prezentowali utwory Wisławy Szymborskiej i Aleksandra Fredry.
W kategorii klas IV - VI ucz. p. Marii Tomalak Lena Baranowska zajęła III miejsce, a w kategorii klas VII - VIII ucz. p.Reginy Bednarek Oliwia Kołodziejczyk również III miejsce.
Uczniom i nauczycielom gratulujemy sukcesuMrugnięcie