London Week w naszej szkole

W dniach 20 – 28 kwietnia w naszej szkole realizowany był projekt edukacyjny DIDACTO EDUCATION POLSKA zatytułowany LONDON WEEK. Na szkolnym korytarzu pojawiła się wystawa z NIEZWYKŁYMI CIEKAWOSTKAMI O LONDYNIE z kodami QR do zeskanowania i zobaczenia wyjątkowych miejsc lub usłyszenia wyjątkowych londyńskich dźwięków. Nie zabrakło również jednego z symboli Londynu - czerwonego autobusu (a double-decker bus). Na zajęciach dodatkowych z języka angielskiego odbyły się lekcje kulturowe o Wielkiej Brytanii. Natomiast podczas lekcji plastyki w ramach warsztatów DIY, uczniowie pod czujnym okiem p. Jankiewicz stworzyli ciekawe grafiki związane z Londynem, wyklejone obrazkami z symbolami Wielkiej Brytanii.

26.04.2023 r. odbył się również  quiz wiedzy o Londynie podczas którego wyłoniono trzech uczniów z największą wiedzą o stolicy Wielkiej Brytanii:

I miejsce – Jan Majkowski z kl. 5 b

II miejsce – Gabriel Matusiak z kl. 5 a