Dzień Bezpiecznego Internetu w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku – wyniki konkursów

Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku zawsze dba o bezpieczeństwo swoich uczniów w sieci. Co roku organizujemy Dzień Bezpiecznego Internetu dla wszystkich uczniów naszej szkoły. 9 lutego 2021 roku zespół nauczycieli przeprowadził zajęcia edukacyjne oraz konkursy w kolejnych tygodniach dla wszystkich uczniów na każdym etapie edukacyjnym. Również 11 lutego 2021r. uczniowie klas piątych i siódmych wraz z nauczycielami informatyki brali udział w konferencji Asy Internetu zorganizowanej w formie online. W miesiącu marcu zostały ogłoszone wyniki dwóch konkursów dla klas I-III na plakat „Dzień Bezpiecznego Internetu”, a także dla klas V-VIII na prezentację pod tym samym tytułem. Głównym koordynatorem wyżej wymienionych działań był nauczyciel techniki i informatyki Radosław Wojciechowski.

Oto wyniki nagodzonych prac naszych uczniów:

Edukacja wczesnoszkolna:

I miejsce -  Nadia Andrzejczak klasa II b, Lena Białkowska klasa I a

II miejsce -  Amelia Tadeusiak klasa III b, Bartłomiej Zelba klasa III b

III miejsce - Emilia Florczak klasy III a, Lena Baranowska klasa III b

Wyróżnienia - Paulina Kęsicka klasa  I b

Klasy: V-VIII

I miejsce - Gabriela Borecka klasa VI a

II miejsce - Antonina Królak klasa V a

III miejsce - Jakuba Sakiewa klasa VI b

Wyróżnienia: Maciej Karolak klasa VI b, Dominika Błaszczyk klasa VIII b, Bartosz Błachowicz klasa VII c, Jakub Tylka klasa VIII a, Izabela Brodowicz klasa VII c

Prezentacja Bezpieczeństwo w Internecie Gabriela Borecka VI a  >>>naciśnij na link PDF>>>

Organizatorzy Dnia Bezpiecznego Internetu oraz jury konkursów:

Aleksandra Kacprzak, Beata Jankiewicz, Agnieszka Sobór, Jolanta Charusta, Filip Bartosik, Radosław Wojciechowski.

dbi_zaswiadczenie

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i gratulujemy sukcesów!