LONDON WEEK W NASZEJ SZKOLE

london week sppiatek
23 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Języka Angielskiego. Jest to święto organizowane w celu uczczenia historii i bogactwa kultury anglojęzycznej. Z tej okazji w dniach 24 – 28 kwietnia w naszej szkole będziemy realizować projekt edukacyjny DIDACTO EDUCATION POLSKA zatytułowany LONDON WEEK. Na szkolnym korytarzu pojawi się wystawa LONDYN JAKIEGO NIE ZNACIE. Zorganizowane będą warsztaty DIY, podczas których uczestnicy stworzą ciekawe grafiki związane z Londynem wyklejone obrazkami z symbolami Wielkiej Brytanii.
24.04.2023 r. odbędzie się również quiz wiedzy o Londynie podczas którego zostaną wyłonione 3 pierwsze miejsca. W związku z tym zapraszamy wszystkich chętnych uczniów z klas IV -VIII do wzięcia udziału w konkursie. Zgłoszenia przyjmuje p. Anna Sobczyk do dnia 20.04.2023 r.