Za nami 21. Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku

W dniu 10.05.2023r. w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku odbył się już kolejny, bo 21 Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego: w kat. klas IV – VI o Puchar Przewodniczącego  Rady Miejskiej w Piątku; w kat. klas VII – VIII,  Rodzice: Mama/Tata o  Puchar Burmistrza Piątku; w kat. OPEN o Puchar Prezesa LKS „Malina” Piątek oraz 10. Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego: w kat. I – III o Puchar Przewodniczącej Rady Rodziców.

W otwarciu imprezy rekreacyjno-sportowej uczestniczyli: Burmistrz Piątku p. Krzysztof Lisiecki, Przewodniczący Rady Miejskiej p. Daniel Gorący, Prezes LKS „Malina” Piątek - p. Bogdan Urbanek, Przewodnicząca Rady Rodziców p. Ewa Gajewicz, nauczyciele jako organizatorzy przedsięwzięcia w osobach:  p. A. Raj, p. M. Wróblewska, p. K. Grabowska we współpracy z p. dyrektor A. Łempicką- Kmieciak i p. wicedyrektor szkoły – A. Przybylak; rodzice, uczniowie ich rodzeństwo, a także liczna grupa sympatyków naszego Rodzinnego Turnieju Tenisa Stołowego. W turnieju uczestniczyło 65 zawodników. Imprezę sportową otworzyła p. dyrektor szkoły A.Łempicka -Kmieciak. Powitała przybyłych uczestników turnieju. Przypomniała o zasadach fair play podczas rozgrywek, życzyła wspaniałej zabawy.  Pan Burmistrz Piątku wraz z przewodniczącą Rady Rodziców, Przewodniczącym Rady Miejskiej, Prezesem Klubu LKS „Malina” Piątek oraz z dyrektorem szkoły dokonali oficjalnego otwarcia 21 Rodzinnego Turnieju Tenisa Stołowego życząc udanej zabawy. Tutaj zawsze jest rodzinna atmosfera. Impreza sportowa cieszy się dużym zainteresowaniem, zaznaczył Burmistrz Piątku pan Krzysztof Lisiecki. Cieszę, się, że uczestnicy turnieju trzymają formę i troszczą się o zdrowy styl życia, podkreślił Pan Burmistrz Piątku K. Lisiecki.

WYNIKI: 10. RODZINNEGO TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY RODZICÓW:

w kategorii DZIEWCZĄT I - III:

I miejsce –  Kęsicka Paulina  - kl. III B

II miejsce – Jątczak Agata   - kl. III A

III miejsce – Michalak Amelia  -  III A

w kategorii CHŁOPCÓW  I - III::

I miejsce –  Pawlak Fabian    - kl. I A

II miejsce – Rosiński Krzysztof  - kl. III A

III miejsce – Perzyński Tomasz  -  II A

WYNIKI: 21. RODZINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIEJSKIEJ

w kategorii DZIEWCZĄT  IV – VI:

I miejsce –  Rosińska Zuzanna  – kl. VI A

II miejsce – Borecka Julia – kl. V A

III miejsce – Romek Michalina – kl. IV B

w kategorii CHŁOPCÓW  IV – VI:

I miejsce –  Stetsenko Nikita  kl. VI B

II miejsce – Tverdui Maksym   – kl. VI B

III miejsce – Matusiak Gabriel – kl. V A

WYNIKI: 21. RODZINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

O PUCHAR BURMISTRZA PIĄTKU

w kategorii DZIEWCZĄT VII – VIII

I miejsce – Borecka Gabriela – kl. VIII A

w kategorii CHŁOPCY VII – VIII

I miejsce – Matusiak Patryk  – kl. VIII A

II miejsce – Kacprzak Filip  – kl. VIII A

III miejsceKałuża Krzysztof   - kl. VIII A

w kategorii RODZIC – MAMA:

I miejsce p. Gołek Malwina

II miejsce – p. Pawlak Milena

III miejscep. Sitkiewicz Anna

w kategorii RODZIC – TATA:

I miejsce p. Klatka Jarosław

II miejsce p. Borecki Konrad

III miejscep. Oterski Artur

WYNIKI: 21 RODZINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

O PUCHAR PREZE4SA LKS „MALINA” PIĄTEK

w kategorii OPEN::

I miejsce Stróżewski Jakub – uczeń ZSMR im. Bohaterów Walk nad Bzurą w Piątku

II miejsce Shultz Konrad  - uczeń ZSMR im. Bohaterów Walk nad Bzurą w Piątku

III miejsce - Wasielewski Krzysztof – uczeń ZSMR im. Bohaterów Walk nad Bzurą w Piątku

ex aequo

III miejsce – Jątczak Małgorzata – uczennica I LO im. Gen. J.H. Dąbrowskiego w Kutnie

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali nauczyciele: p. A. Raj, p. M. Wróblewska,     p. K. Grabowska – dziękujemy.

Imprezie towarzyszyła przesympatyczna atmosfera, emocje sięgały zenitu – dobry duch walki sportowej towarzyszył zawodnikom i obserwującym zmagania w tenisie stołowym. 21 Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Każdy pamiętał o przestrzeganiu zasad fair play.

Zwycięzcy I miejsca otrzymali puchary, II i III miejsca - medale ufundowane przez Gminę Piątek, Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej w Piątku, Prezesa LKS „Malina” Piątek oraz dyplomy - dziękujemy. Ceremonii wręczenia nagród dokonali: Burmistrz Piątku p. Krzysztof Lisiecki wraz z dyrektorem szkoły p. A. Łempicką – Kmieciak i wicedyrektorem szkoły p. A. Przybylak, Przewodniczącym Rady Miejskiej w Piątku - p. D. Gorącym, Prezesem LKS „Malina” Piątek p. B. Urbankiem,  Przewodniczącą Rady Rodziców  p. E. Gajewicz oraz nauczycielami: p. A. Raj, p. M. Wróblewską i p. K. Grabowską.

Zwycięzcom  GRATULUJEMY SUKCESU, wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za udział, za emocje, za zaangażowanie, za radość, która towarzyszyła sportowo- rekreacyjnej  imprezie.  No cóż - zapraszamy za rok… Do zobaczenia…