Zapisy na Ogólnopolski Konkurs Programistyczny Gigathon

WyluzowanyZapisy na Ogólnopolski Konkurs Programistyczny Gigathon wystartowały, a epicka programistyczna przygoda właśnie się zaczyna! Wyluzowany

Sprawdźcie swoje umiejętności i weźcie udział w niezwykłym wyzwaniu. Do zabawy zapraszamy zarówno doświadczonych, jak i początkujących młodych programistów!

ŚmiechNa zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody - w tym konsola PlayStation 5 czy darmowy rok nauki w szkole Giganci Programowania! Wyluzowany

Gigathon to nic innego, jak organizowany przez nas wyjątkowy konkurs, podczas którego dzieci i młodzież z całej Polski mogą sprawdzić swoją kreatywność i umiejętności programistyczne. Dzięki temu będziecie mogli skonfrontować własne pomysły i wiedzę z innymi - niech wygra najlepszy!

NiewinnyGigathon odbędzie się w trzech grupach wiekowych.

Do zabawy zapraszamy:

• Dzieci w wieku 7-9 lat, które zmierzą się ze środowiskiem Minecraft Education Edition.
  • Dzieci w wieku 10-12 lat, które spróbują swoich sił w rozwiązywaniu zadań środowisku Scratch.
  • Młodzież w wieku 13-18 lat, które będzie miała za zadanie sprostać zadaniom w języku Python.

UśmiechDo konkursu można się zapisać za pośrednictwem formularza na stronie konkursowej. Przyszli uczestnicy mają na to czas od 15 maja do 12 czerwca 2023 roku.

Konkurs będzie się składać z trzech etapów:

• Pierwszym etapem jest rozwiązanie specjalnego quizu, który opublikujemy 29 maja. Na jego rozwiązanie macie czas do 12 czerwca 2023 roku. Wyniki podamy już 16 czerwca!
  • Drugim etapem będzie rozwiązanie quizu połączonego z zadaniami praktycznymi w październiku 2023 roku.
  • Trzecim etapem będzie przygotowanie indywidualnego projektu podczas STACJONARNEGO Gigathonu, który będzie mieć miejsce podczas naszych warsztatów Koduj z Gigantami w lutym 2024 roku. To wtedy zaprezentujecie w pełni swoje umiejętności programistyczne!

WyluzowanyJakie nagrody czekają na zwycięzców? Wyluzowany

1 miejsce:
Konsola PS5, Roczny kurs programowania w szkole Giganci Programowania, Wyjazd na obóz programistyczny z Giganci Travel, Słuchawki przewodowe z mikrofonem Logitech G Pro X, mikrofon SPC GEAR Axis SPG148, nagrody od partnerów Gigantów Programowania.
2 miejsce:
Konsola Nintendo Switch, Roczny kurs programowania w szkole Giganci Programowania, Słuchawki przewodowe z mikrofonem Logitech G Pro X, nagrody od partnerów Gigantów Programowania.
3 miejsce:
Tablet SAMSUNG Galaxy Tab A8 10.5" 4/64 GB Wi-Fi Szary, Roczny kurs programowania w szkole Giganci Programowania, mikrofon SPC GEAR Axis SPG148, nagrody od partnerów Gigantów Programowania.

Formularz zapisowy, regulamin konkursu i więcej informacji znajdziecie tutaj: https://giganci.info/3LX8wN5