Uczniowie klas IV na spektaklu "Hobbit" w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi

Pierwszy dzień marca uczniowie klas IV spędzili w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi, oglądając spektakl „Hobbit”. Opiekę sprawowały panie: Joanna Wojtak, Beata Jankiewicz i Agnieszka Sobór.

Powieść J. R. R. Tolkiena to klasyka literatury fantasy rozpowszechniona na całym świecie. Opowieść rozgrywa się w wymyślonej rzeczywistości, ale w oczywisty sposób odnosi się do nas samych i naszego świata.

W baśni Teatru Jaracza w Łodzi, w opracowaniu i reżyserii Grzegorza Suskiego, odnaleźli się nasi młodzi widzowie. Wypełnione piosenkami, kostiumami ze świata Hobbita, rekwizytami elfów czy krasnoludów przedstawienie, jest przygodą i podróżą. Czwartoklasiści byli nim zachwyceni i nawet w czasie drogi powrotnej do Piątku dzielili się swoimi wrażeniami.