MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Dzisiaj 12.12.2018r. oo godz. 9.00 w  naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej dziewcząt i chłopców klas IV - VI i VII -III O/G. Rozgrywki rozpoczęła Pani dyrektor Krystyna Grabowska oraz Prezes LKS Malina Piątek p. Bogdan Urbanek. Turniej zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego Aleksandra Raj, Magdalena Wróblewska oraz Krzysztof Korzewski. Mecze sędziował p. Artur Andrzejczak.

Mecze rozgrywane były po 8 i 6 minut każdy. Do turnieju przystąpiło aż 24 drużyny z w/w klas. W poszczególnych kategoriach wyłoniono zwycięzców:

W kategorii dziewcząt klas IV –VI:

I miejsce -VI b

II miejsce V b

III miejsce VI a

W kategorii chłopców klas IV- VI:

I miejsce VI c

II miejsce VI a

III miejsce IV a

W kategorii  dziewcząt klas VII- III O/G:

I miejsce VII a

II miejsce III a O/G

III miejsce III b O/G

W kategorii chłopców VII- III O/G:

I miejsce III c O/G

II miejsce III a O/G

III miejsce VII a O/G

Zwycięzcy otrzymali dyplomy. Rozgrywkom towarzyszyła niesamowita sportowa atmosfera, pełna emocji i żywiołowości. Kibice, na trybunach, dopingowali swoich faworytów. Radość rozpiera dorosłych patrząc na młodzież szkolną, dla których ważne miejsce zajmuje sport i rywalizacja z tym związana. Najważniejsze, ze każdy chce wygrać i wszyscy zawodnicy dążą do zwycięstwa stosując zasady fair play.