Cegiełka na budowę Domu Hospicyjnego

W dniach od 10 do 22 grudnia 2020r. trwała w naszej szkole akcja zbiórkowa na budowę Domu Hospicyjnego dla Dzieci chorych na raka w Zaleszanach. W taki sposób nasza społeczność szkolna pragnęła wesprzeć Fundację „Z Serca Dla Serca”. Przypadło to na okres zdalnego nauczania.

Puszka, do której zbierano datki znajdowała się przy wejściu do szkoły. Każdy, kto zasilił akcję datkiem był obdarowany słodkim upominkiem, który wykonały uczennice z klasy VII c: Bartosiak Alicja, Brodowicz Izabela, Malinowska Michalina, Marciniak Hanna, Niewiadomska Maja, Wodzyńska Amelia.

Fundację „Z Serca Dla Serca” wsparliśmy kwotą: 652 zł 70 gr (słownie: sześćset pięćdziesiąt dwa zł siedemdziesiąt groszy). Kwota została już przelana na konto Fundacji.

Opiekunowie wolontariatu to nauczycielki: p. Dorota Pałczyńska, p. Agnieszka Sobór, p. Bożena Szymczak

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji. Ktoś powie czy pomyśli, że może to mało, może to dużo, ale najważniejsze, że „Z Serca Dla Serca”, może powtórzymy akcję w warunkach stacjonarnego nauczania…. – DZIĘKUJEMY ZA DAR SERCA.